2023-2024 Enrollment
Emeralds A Competitive Hip Hop
Danielle Bruno
Danielle Bruno
Monday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio C
Main
Main
Rubies Competitive Jazz
Aaliyah Smith
Aaliyah Smith
Monday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio A
Main
Main
Sapphires A Competitive Contemporary
Chelsea Haybarger
Chelsea Haybarger
Monday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio D
Main
Main
Diamonds A Competitive Hip Hop
Danielle Bruno
Danielle Bruno
Monday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio A
Main
Main
Emeralds A Competitive Jazz
Amee Boughter
Amee Boughter
Monday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio B
Main
Main
Intermediate Contemporary
Chelsea Haybarger
Chelsea Haybarger
Monday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio D
Main
Main
Sapphires A Technique
Aaliyah Smith
Aaliyah Smith
Monday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio D
Main
Main
Diamonds A Competitive Jazz
Amee Boughter
Amee Boughter
Monday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio B
Main
Main
Emeralds A Competitive Contemporary
Chelsea Haybarger
Chelsea Haybarger
Monday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio C
Main
Main
Sapphires A Competitive Hip Hop
Danielle Bruno
Danielle Bruno
Monday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio A
Main
Main
Diamonds A & B Competitive Contemporary
Chelsea Haybarger
Chelsea Haybarger
Monday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio C
Main
Main
Emeralds A Technique
Aaliyah Smith
Aaliyah Smith
Monday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio D
Main
Main
Sapphires A Competitive Jazz
Amee Boughter
Amee Boughter
Monday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio B
Main
Main
Diamonds A & B Technique
Aaliyah Smith
Aaliyah Smith
Monday
8:00 PM to 8:45 PM
8:00 PM to 8:45 PM
Studio D
Main
Main
Musical Theater
Amee Boughter
Amee Boughter
Monday
8:00 PM to 8:45 PM
8:00 PM to 8:45 PM
Studio B
Main
Main
Dazzlin Divas A Competitive Hip Hop
Danielle Bruno
Danielle Bruno
Tuesday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio C
Main
Main
Intermediate Ballet
Anna Baker
Anna Baker
Tuesday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio D
Main
Main
Shining Stars Competitive Jazz
Hannah Hart
Hannah Hart
Tuesday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio B
Main
Main
Broadway Baby Jazz
Olivia Engen
9 spots left
Olivia Engen
9 spots left
Tuesday
5:15 PM to 5:45 PM
5:15 PM to 5:45 PM
Studio A
Main
Main
Adv Jazz/Lyrical
Amee Boughter
Amee Boughter
Tuesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio B
Main
Main
Beg/Int Ballet (Dazzlin level)
Anna Baker
Anna Baker
Tuesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio D
Main
Main
Petite Lyrical & Technique
Hannah Hart
0 spots left
Hannah Hart
0 spots left
Tuesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio A
Main
Main
Rubies Competitive Hip Hop
Danielle Bruno
Danielle Bruno
Tuesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio C
Main
Main
Dazzlin Divas A Competitive Jazz
Hannah Hart
Hannah Hart
Tuesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio C
Main
Main
Diamonds B Competitive Hip Hop
Ashleigh Hayden
Ashleigh Hayden
Tuesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio A
Main
Main
Petite Ballet (Glitzy & Shining level)
Anna Baker
Anna Baker
Tuesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio D
Main
Main
Rubies & Sapphires Technique
Amee Boughter
Amee Boughter
Tuesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio B
Main
Main
Beg/Int Lyrical & Technique
Hannah Hart
Hannah Hart
Tuesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio C
Main
Main
Int/Adv Ballet (Diamonds level)
Anna Baker
Anna Baker
Tuesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio D
Main
Main
Int/Adv Tap
Amee Boughter
Amee Boughter
Tuesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio B
Main
Main
Sapphires B Competitive Hip Hop
Ashleigh Hayden
Ashleigh Hayden
Tuesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio A
Main
Main
Advanced Ballet (Emeralds level)
Anna Baker
Anna Baker
Tuesday
8:00 PM to 8:45 PM
8:00 PM to 8:45 PM
Studio D
Main
Main
Diamonds B Competitive Jazz
Hannah Hart
Hannah Hart
Tuesday
8:00 PM to 8:45 PM
8:00 PM to 8:45 PM
Studio C
Main
Main
Sapphires B Competitive Jazz
Ashleigh Hayden
Ashleigh Hayden
Tuesday
8:00 PM to 8:45 PM
8:00 PM to 8:45 PM
Studio B
Main
Main
Beg/Int Ballet
Sydney Kolas
Sydney Kolas
Wednesday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio D
Main
Main
Glitzy Girls Competitive Hip Hop
Ashleigh Hayden
Ashleigh Hayden
Wednesday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio B
Main
Main
Jazz/Hip Hop Combo
Hannah Hart
6 spots left
Hannah Hart
6 spots left
Wednesday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio A
Main
Main
Sparkling Gems Competitive Jazz
Marisa Saad
Marisa Saad
Wednesday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio C
Main
Main
Dazzlin Divas B Competitive Hip Hop
Marisa Saad
Marisa Saad
Wednesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio A
Main
Main
Glitzy Girls Competitive Jazz
Hannah Hart
Hannah Hart
Wednesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio C
Main
Main
Mini Ballet (Sparkling Gems level)
Sydney Kolas
Sydney Kolas
Wednesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio D
Main
Main
Shining Stars Competitive Hip Hop
Ashleigh Hayden
Ashleigh Hayden
Wednesday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio B
Main
Main
Beg/Int Hip Hop
Marisa Saad
Marisa Saad
Wednesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio A
Main
Main
Dazzlin Divas B Competitive Jazz
Hannah Hart
Hannah Hart
Wednesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio C
Main
Main
Int/Adv Hip Hop
Ashleigh Hayden
8 spots left
Ashleigh Hayden
8 spots left
Wednesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio C
Main
Main
Petite Ballet (Shining & Glitzy level )
Sydney Kolas
12 spots left
Sydney Kolas
12 spots left
Wednesday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio D
Main
Main
Beg/Int Jazz
Sydney Kolas
10 spots left
Sydney Kolas
10 spots left
Wednesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio D
Main
Main
Beginner Tap
Abigail Less
Abigail Less
Wednesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio A
Main
Main
Int/Adv Jazz
Hannah Hart
Hannah Hart
Wednesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio C
Main
Main
Intermediate Tap
Graecyn Pastore
Graecyn Pastore
Wednesday
7:15 PM to 8:00 PM
7:15 PM to 8:00 PM
Studio B
Main
Main
Ballet/Tap Combo
Sydney Kolas
14 spots left
Sydney Kolas
14 spots left
Thursday
5:00 PM to 5:45 PM
5:00 PM to 5:45 PM
Studio B
Main
Main
Mommy & Me/ Daddy & Me
Susan Hardisky
13 spots left
Susan Hardisky
13 spots left
Thursday
5:00 PM to 5:30 PM
5:00 PM to 5:30 PM
Studio C
Main
Main
Tiny Hip Hoppers
Marisa Saad
9 spots left
Marisa Saad
9 spots left
Thursday
5:00 PM to 5:30 PM
5:00 PM to 5:30 PM
Studio A
Main
Main
Tiny Tots (Ballet/Jazz)
Susan Hardisky
1 spot left
Susan Hardisky
1 spot left
Thursday
5:30 PM to 6:00 PM
5:30 PM to 6:00 PM
Studio C
Main
Main
Beginner Jazz
Sydney Kolas
Sydney Kolas
Thursday
5:45 PM to 6:30 PM
5:45 PM to 6:30 PM
Studio B
Main
Main
Mini Movers (Ballet/Jazz)
Susan Hardisky
0 spots left
Susan Hardisky
0 spots left
Thursday
6:00 PM to 6:30 PM
6:00 PM to 6:30 PM
Studio C
Main
Main
Beginner/Intermediate Pointe
Anna Baker
Anna Baker
Thursday
6:15 PM to 6:45 PM
6:15 PM to 6:45 PM
Studio D
Main
Main
Intermediate Jazz
Sydney Kolas
16 spots left
Sydney Kolas
16 spots left
Thursday
6:30 PM to 7:15 PM
6:30 PM to 7:15 PM
Studio B
Main
Main
Ballet/Jazz Combo
Susan Hardisky
8 spots left
Susan Hardisky
8 spots left
Thursday
6:45 PM to 7:30 PM
6:45 PM to 7:30 PM
Studio C
Main
Main
Beginner Hip Hop
Marisa Saad
4 spots left
Marisa Saad
4 spots left
Thursday
6:45 PM to 7:30 PM
6:45 PM to 7:30 PM
Studio A
Main
Main
Intermediate Ballet (Sapphires level)
Anna Baker
0 spots left
Anna Baker
0 spots left
Thursday
6:45 PM to 7:30 PM
6:45 PM to 7:30 PM
Studio D
Main
Main
Advanced Ballet (Emeralds level)
Anna Baker
Anna Baker
Thursday
7:30 PM to 8:15 PM
7:30 PM to 8:15 PM
Studio D
Main
Main
Intermediate Hip Hop
Marisa Saad
13 spots left
Marisa Saad
13 spots left
Thursday
7:30 PM to 8:15 PM
7:30 PM to 8:15 PM
Studio B
Main
Main
Musical Theater/Tap
Graecyn Pastore
12 spots left
Graecyn Pastore
12 spots left
Thursday
7:30 PM to 8:15 PM
7:30 PM to 8:15 PM
Studio C
Main
Main
Advanced Pointe
Anna Baker
Anna Baker
Thursday
8:15 PM to 8:45 PM
8:15 PM to 8:45 PM
Studio D
Main
Main