2022/2023 Season

Name
Days
Location
Pre-Jazz
Taylor Donahue
3 spots left
Ages 0-0
Monday
5:15 PM to 6:00 PM
Room C
Main
Lyrical 3
Zack Falk
6 spots left
Ages 0-0
Monday
5:30 PM to 6:30 PM
Main
Jazz/ Tap
Carlee Perez
1 spot left
Ages 3-5
Monday
6:00 PM to 6:45 PM
Room C
Main
Ballet 1
Carlee Perez
5 spots left
Ages 0-0
Monday
6:30 PM to 7:30 PM
Room B
Main
Lyrical 4
Zack Falk
12 spots left
Ages 0-0
Monday
6:30 PM to 7:30 PM
Main
Lyrical 1
Carlee Perez
2 spots left
Ages 8-0
Monday
7:30 PM to 8:30 PM
Room B
Main
Ballet 2
Morgan Rice
9 spots left
Ages 0-0
Tuesday
4:30 PM to 5:30 PM
Room B
Main
Beginning Ballet
Hailey Ensign
16 spots left
Ages 6-8
Tuesday
4:30 PM to 5:30 PM
Room B
Main
Contemporary 3
Shianne Cole
4 spots left
Ages 0-0
Tuesday
4:30 PM to 5:30 PM
Room A
Main
Pre-Tumble
15 spots left
Ages 0-0
Tuesday
4:45 PM to 5:30 PM
Main Room
Main
Ballet 3
Morgan Rice
4 spots left
Ages 0-0
Tuesday
5:30 PM to 6:30 PM
Room D
Main
Contemporary 2
Shianne Cole
6 spots left
Ages 0-0
Tuesday
5:30 PM to 6:30 PM
Room A
Main
Jazz/ Tap
Carlee Perez
This class is full
Ages 2-3
Tuesday
5:30 PM to 6:15 PM
Room C
Main
Tumble 1
Shianne Cole
5 spots left
Ages 0-0
Tuesday
5:30 PM to 6:30 PM
Main
Pre Ballet
Carlee Perez
This class is full
Ages 4-6
Tuesday
6:15 PM to 7:00 PM
Room C
Main
Tumble 2
Shianne Cole
5 spots left
Ages 0-0
Tuesday
6:30 PM to 7:30 PM
Main
Beginning Jazz
Carlee Perez
3 spots left
Ages 0-0
Tuesday
7:00 PM to 8:00 PM
Room D
Main
Tumble 3/4
Shianne Cole
6 spots left
Ages 0-0
Tuesday
7:30 PM to 8:30 PM
Main
Pointe
Morgan Rice
16 spots left
Ages 0-0
Tuesday
8:30 PM to 9:15 PM
Room B
Main
Lyrical 2
Zack Falk
13 spots left
Ages 0-0
Wednesday
3:30 PM to 4:30 PM
Main
Hip Hop 3
Ryan Morris
10 spots left
Ages 0-0
Wednesday
4:30 PM to 5:30 PM
Room B
Main
Jazz 1
Zack Falk
13 spots left
Ages 8-0
Wednesday
4:30 PM to 5:30 PM
Main
Jumps/Turns 2
Sumner McLemore
9 spots left
Ages 0-0
Wednesday
4:30 PM to 5:30 PM
Room A
Main
Hip Hop 1
Ryan Morris
3 spots left
Ages 0-0
Wednesday
5:30 PM to 6:30 PM
Room B
Main
Jazz 2
Zack Falk
11 spots left
Ages 0-0
Wednesday
5:30 PM to 6:30 PM
Main
Jumps/Turns 4
Sumner McLemore
5 spots left
Ages 0-0
Wednesday
5:30 PM to 6:30 PM
Room A
Main
Hip Hop 2
Ryan Morris
11 spots left
Ages 0-0
Wednesday
6:30 PM to 7:30 PM
Room B
Main
Jazz 3/4
Zack Falk
4 spots left
Ages 0-0
Wednesday
6:30 PM to 7:30 PM
Main
Teen Hip Hop
Ryan Morris
5 spots left
Ages 0-0
Wednesday
7:30 PM to 8:30 PM
Room B
Main
Ballet 2
Katarina So
11 spots left
Ages 0-0
Thursday
4:30 PM to 5:30 PM
Room A
Main
Beginning Ballet
Carlee Perez
This class is full
Ages 0-0
Thursday
5:30 PM to 6:30 PM
Room D
Main
Ballet 4
Morgan Rice
11 spots left
Ages 0-0
Thursday
6:30 PM to 7:30 PM
Room A
Main
Beginning Lyrical
Carlee Perez
4 spots left
Ages 0-0
Thursday
6:30 PM to 7:30 PM
Room D
Main
Beginning Jazz
Katarina So
10 spots left
Ages 0-0
Friday
6:30 PM to 7:30 PM
Room D
Main
Pre Tumble
Katarina So
1 spot left
Ages 5-8
Saturday
8:45 AM to 9:30 AM
Main
Petite Ballet
Alex Avila
13 spots left
Ages 0-0
Saturday
9:00 AM to 9:30 AM
Room C
Main
Pre Ballet
Alex Avila
11 spots left
Ages 0-0
Saturday
9:30 AM to 10:15 AM
Room C
Main
Pre Hip Hop
Alex Avila
This class is full
Ages 0-0
Saturday
10:15 AM to 11:00 AM
Room C
Main
Beginning Ballet
Katarina So
11 spots left
Ages 0-0
Saturday
10:30 AM to 11:30 PM
Room B
Main


Powered by: DanceStudio-Pro.com